14 жовтня 222 року. Нам 45!

розміщено в: Новини | 0

Сьогодні, 14 жовтня, українці відзначають одразу чотири свята: Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва та річницю створення УПА.

І саме в цей день у 1977 році був створений Первомайський індустріально-педагогічний коледж. Отож сьогодні нам – 45 років!

За цей час змінювалась назва і тип закладу: від ПТУ до самостійного закладу фахової передвищої освіти.

Змінювалось і місце нашого розташування. Через напад росії на Україну у 2014 році ми перемістились в місто Рубіжне Луганської області, а в 2022 – до смт Гусятин Тернопільської області.

Звісно, змінювався і склад колективу працівників, однак незмінним лишалась небайдужість кожного до своєї справи, націленість на професійний та особистісний розвиток.

Ми щиро вдячні колегам, які підтримали нас у найважчі часи. На 7 років у своїх стінах нас прийняв Рубіжанський індустріально-педагогічний фаховий коледж, а зараз нашим прихистком став ВСП «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя».

Дякуємо Павлоградському медичному фаховому коледжу та ВСП «Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету “Львівська політехніка”» за  допомогу працівникам Первомайського індустріально-педагогічного коледжу під час евакуації у березні 2022 року.

Зі святом усіх, хто працював та навчався у Первомайському індустріально-педагогічному коледжі!

І до зустрічі на 50-річному ювілеї у нашому рідному, українському Первомайську!

Колектив Первомайського індустріально-педагогічного коледжу