День фізичної культури і спорту

розміщено в: Новини | 0

День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято урочисто святкувати у другу суботу вересня. Цей святковий день був заснований Президентом України Леонідом Кравчуком, його Наказом № 340/94 від 29.06.1994 року.

В нашій державі ще з кінця 19 століття поширювалась досить велика кількість європейських видів спорту. Українські спортсмени багато разів перемагали, виступаючи у складі збірних команд. Всі ми знаємо легендарного стрибуна Сергія Бубку, який встановив 35 світових рекордів, футболістів Олега Блохіна, Ігоря Бєланова та Андрія Шевченка, які заслужено отримали “золоті м’ячі” на знак того, що є одними з кращих футболістів Європи. Легендами нашого часу в Україні є плавчиха Яна Клочкова, тенісист Андрій Медведєв, боксери Віталій і Володимир Кличко, легкоатлетка Жанна Пінтусевич, гімнастки Анна Безсонова та Лілія Подкопаєва і багато інших. Імена цих видатних спортсменів широко відомі далеко за межами нашої країни. З року в рік по всій Україні проводиться маса святкових заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту. У містах влаштовують легкоатлетичні забіги, естафети, змагання, турніри, чемпіонати з окремих видів спорту тощо.

Первомайський індустріально-педагогічний коледж також не залишився осторонь. Студенти взяли участь у святковому забігу, приуроченому до Дня фізичної культури і спорту.