День матері

розміщено в: Новини | 0

У травні, коли прокидається від сну природа, дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День Матері. Свято Матері – свято любові, воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей!

Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. У багатьох країнах світу його відзначають 13 травня, в Україні – у другу неділю травня. У 2021 році День матері в Україні припадає на 9 травня.

Безумовно, День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі часи оспівувалися художниками й поетами. Від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

У цей день ми щиро вітаємо дорогих мам з їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Подарунок від випускників.

Перевірте, як добре ви знаєте прозові й поетичні твори видатних українців, народні й авторські пісні, присвячені найдорожчій людині у світі – мамі: https://mamabook.com.ua/onlinetest/test-do-dnya-materi-yak-dobre-vi-znaete-ukrainski-tvori-y-pisni-pro-materiv/13/