День Незалежності України

розміщено в: Новини | 0

Вітаємо з 30-ю ювілейною річницею відзначення Дня Незалежності України!

Тернистий шлях становлення нашої держави пролягав через тисячоліття. І сьогодні, осягаючи величний та неоціненний досвід багатьох поколінь українців, ми впевнено заявляємо – нам є чим пишатися у ці історичні дні. Пошуки та випробування, перемоги та поразки, злети й падіння тісно переплелися на перехрестях давньої та сучасної історії нашої держави. Україна прославлена культурними надбаннями, мелодійною мовою, а головне – працьовитими, щирими та відкритими для справжніх друзів людьми.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України – символа свободи та незалежності, слави та відродження. Яскраві блакитний і жовтий кольори неба й пшениці символізують натхненну працю українців від сходу до заходу, з півночі до півдня нашої держави. Майоріння державних символів сьогодні, як ніколи, наповнює серця патріотизмом та гордістю за наш волелюбний народ.

Бажаємо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і починаннях в ім’я соборної, незалежної, процвітаючої України!

Адміністрація