День святого Валентина в ПІПТі

розміщено в: Новини | 0

Навіть важко уявити, що якихось років 20 тому ми не святкували День святого Валентина, зараз же до ДНЯ ЗАКОХАНИХ в нашій країні щохвилини продається декілька сотень троянд, а по всьому світу – декілька тисяч! Це й недивно, бо емблемою Дня святого Валентина, згідно з античною легендою,  стали червоні троянди. Кажуть, що Афродіта, богиня кохання й краси, поспішаючи до свого коханого Адоніса, наступила на кущ білих троянд, і кров її пофарбувала троянди в червоний колір. Відтоді червоний колір – колір кохання.

14 лютого,  коли крізь зимову завірюху відчувається несміливий подих весни, коли для кохання пробуджуються серця, приходить прекрасне свято всіх закоханих – День святого Валентина.  Саме в цей       день у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі було проведено святкову програму, організатором якої виступила Рада студентського самоврядування.

День святого Валентина популярний як серед студентів, так і серед співробітників технікуму, адже у цей день кожен мав змогу подарувати “валентинки” у вигляді сердець з якнайкращими побажаннями, зізнаннями в коханні, пропозиціями зустрічатися або просто  з жартами. А допомогла відправити ці послання за адресою «Пошта Купідона».

Конкурс на кращу «валентинку» показав, що створити святкову атмосферу в такий день не менш важливо, ніж продемонструвати свої почуття.

Протягом усього свята говорили про вічну таїну кохання. Цікавими було відео, де на питання «Що таке кохання?» відповідали «від мала до велика» – і маленькі діти працівників технікуму, і педагоги, і студенти.

Нікого не залишили байдужими презентації-привітання, які підготували студенти груп, фільм Томаса Едісона «Поцілунок».

Що може бути кращим за забавні та яскраві конкурси і розваги для підняття настрою? Тільки такі конкурси, в яких є частинка любові й романтики. Саме такими й були конкурси для закоханих «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я», «Зрозумій мене».

Протягом усього свята лунали пісні у виконанні Фросіної Катерини, Соловйова Костянтина, Іщенко Вікторії, Єсипенка Влада та Соколова Дмитра.

Свято вдалося, бо активними учасниками програми були учні та студенти Петрашевська А. (гр. 222 БО), Радіонова А. (гр. 222 БО), Волкова А. (гр. 212 БО), Кузьменко А. (гр. 252 ПОКТ), Зайчук М. (гр. 242 ПОКТ), Облапенко В. (гр. 121 ХТ).

Хай кожен день великого життя буде сповнений кохання, як і День святого Валентина – свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. І завдячуючи якому продовжується життя на землі.

На долонях я ніжно тримаю

Серце друга, аби не зронить.

Знаю я, – за любов не карають,

За любов починають любить.

Віддай людині крихітку себе.

За це душа наповнюється світлом.