День знань

розміщено в: Виховна робота, Новини | 0

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та студентів, батьків, і в якійсь мірі це свято, яке об’єднує всі покоління. У цей день по-іншому сприймається дійсність, урочистіше звучить музика, теплішими стають слова привітань, і кожне людське серце відгукується на заклик першого дзвоника. Це свято сповнене сподівань на успішний новий навчальний рік та зміни в житті.

1 вересня 2021 року у святковій обстановці Первомайський індустріально-педагогічний коледж сердечно привітав тих, хто вперше переступив поріг закладу освіти. Вони перегорнули важливу сторінку в своїй біографії і з трепетом та радістю чекають освоєння нових, ще незвіданих горизонтів.

Для випускників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між юністю і дорослим життям. Через рік вони розлетяться по світу, щоб вчитися і працювати, щоб іти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Найкращі студенти отримали грамоти за успіхи у навчанні та активну участь у житті коледжу.

Педагоги та майстри виробничого навчання впевнені, що кожен студент вірно зробив свій професійний вибір і стане у майбутньому справжнім професіоналом.

Перший урок в стінах коледжу, за сформованою вже традицією, тематичний. Цього року він був присвячений 30-й річниці Незалежності. Студенти разом з викладачами говорили про те, що означає Україна для кожного з нас.

Нехай цей навчальний рік буде сонячним, несе добрий настрій, приємні враження, яскраві та нові відкриття кожній молодій людині, яка сьогодні обрала своєю справою навчання.