До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

розміщено в: Новини | 0

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. 20 лютого 2017 р. студенти та викладачі Первомайського індустріально-педагогічного технікуму організували проведення уроку гідності «Їх прийняло небо, лишивши пам’ять…» з переглядом документального фільму: «Зима у вогні».

Саме в цей день три роки тому під час Революції Гідності вбито найбільше людей. За місяці боротьби їх було сотні. Сотні історій, сотні людських життів, сотні героїв! В ході уроку було згадано основні події, що змінили хід нашої історії. Сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати! Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити, – це забезпечити те, щоб їх жертва не була марною, щоб подібне більше ніколи не повторилось. Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.

Також проведено виховні години «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…», «Небесна сотня: герої не вмирають», урок-реквієм «Слава Небесній Сотні».