Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

розміщено в: Новини | 0

В рамках проведення Тижня охорони праці 23 квітня учні першого курсу відвідали Державну пожежно-рятувальну частину №13 м. Рубіжне.

Під час екскурсії можна було ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Рятувальники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Найбільше учням запам’яталося відвідування гаража з технікою та устаткуванням. Вони із задоволенням фотографувалися поруч з технікою та мали змогу роздивитись та приміряти костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники показали, як працює та чи інша техніка, та відповіли на питання. Під час зустрічі старший пожежний звернув увагу на причини виникнення та шляхи запобігання пожежам, розповів, як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна молода людина глибше розуміє важливість та героїзм професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити учнів з професією героя-рятувальника та нагадати ще раз про правила безпеки життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини №13 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!