Готуємось до ЗНО-2021

розміщено в: Новини | 0

З  1 березня по 22 травня 2021 року Науковий  ліцей «Міжнародна зелена школа ім. Клима Чурюмова» спільно з Донецьким національним технічним університетом  та Луганським національним університетом ім. Тараса Шевченка організовують  безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і математики.

Пряма/LIVE трансляція лекцій буде щотижня  на youtube-каналі Наукового ліцею Чурюмова:

https://www.youtube.com/channel/UC7QhlaSay9nd14LHG_ZN30A

Ці відеолекціі будуть відкритими для кожного і не потребують додаткової реєстрації. Слухачі зможуть в чаті задати питання лекторам.

Одночасно для абітурієнтів з важкодоступних регіонів (тимчасово окупованих, вздовж лінії фронту, високогірних районів, малих міст і сіл зі всіх регіонів України) будуть проводитись практичні заняття на платформі Ліцею. Для участі у цих заняттях необхідно зареєструватись:

https://forms.gle/FumSHnkbh9Rxknb48

Для зареєстрованих слухачів буде додаткова можливість анонімно брати участь у закритих практикумах з кожної теми, виконувати домашні завдання, дізнаватись про помилки, проходити зрізи знань.

Ця ініціатива передбачає також і лекції з профорієнтації з науково-технічних та природничих спеціальностей.

Курси будуть повністю безкоштовні!

Презентація перших в Україні безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до ДПА, ЗНО для школярів з важкодоступних регіонів відбулась 15 лютого 2021 року.

Посилання на трансляцію: https://youtu.be/Ms79eNZINc0

Планується створення веб-версії тренажерів для підготовки до ДПА, ЗНО.

Більше інформації за посиланням:  www.cigs.com.ua