Ми роду козацького нащадки

розміщено в: Новини | 0

Україна сьогодні – незалежна держава. Українські Збройні сили покликані охороняти рідну землю. Cлужити в армії – справа честі і обов’язку. Сьогодні патріотизм і гідність, шляхетність і милосердя, добро і любов є основою нашого життя.

Українські юнаки повинні бути свідомими, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.

«Служу на вірність народу України» – це не просто слова з присяги, це героїзм, це мужність, це непохитність, які дарують нам усім впевненість у завтрашньому дні.

5 грудня в коледжі було проведено захід «Ми роду козацького нащадки», присвячений Дню Збройних Сил України.

Зустріч проходила у формі дружнього змагання між здобувачами освіти відділення «Харчові технології» та відділення «Комп’ютерні технології». Учасники свята позмагалися у різноманітних конкурсах та виявили сильну козацьку вдачу, витримку, кмітливість, розум та найкращі фізичні якості. В програмі змагань були віджимання від підлоги, жим гирі, кидки м’яча, ведення м’яча, стрибки у довжину, естафета та інше.

Перед змаганнями свою грацію продемонстрували учасники танцювального колективу «Бригантина».

Переможцями змагань стала команда відділення «Комп’ютерні технології». Всі учасники заходу отримали насолоду від спортивного азарту та радість від солодких подарунків до свята.

Ні, не перевилися на землі богатирі, або, як кажуть у нас в Україні, козацькому роду нема переводу.