Луганщину єднає слово Кобзаря

розміщено в: Новини | 0

Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. Щороку у березні весь світ відзначає дні, які називаються «Шевченківськими». Це день народження та день смерті великого поета. Тарас Григорович є не тільки славою, а ще й символом України. Весь свій талант він присвятив українському народові – своїм сучасникам та наступним поколінням.

10 березня 2020 року з метою вшанування пам’яті великого українського поета Т. Г. Шевченка у рамках відзначення 206-ї річниці від дня народження митця здобувачі освіти Первомайського індустріально-педагогічного коледжу долучились до масштабної патріотичної акції «Луганщину єднає слово Кобзаря». Захід відбувався на головній площі міста Рубіжне і передбачав встановлення рекорду з одночасного спільного читання вголос поезії Тараса Шевченка (уривок з поеми «Сон») з реєстрацією в Книзі рекордів України.

Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним, з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна будує власний дім – незалежну, демократичну, суверенну державу. Шевченко – явище велике й вічне. Він є актуальним завжди – навіть через півтора століття після його смерті твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать наші душі.