Місяць цифрової грамотності

розміщено в: Новини, Світ ІТ | 0

Цифрова грамотність – здатність безпечно та ефективно використовувати сучасні цифрові технології в навчанні, роботі та особистісному розвитку.

Як виявили дослідження, 53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Саме тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок. 

Місяць цифрової грамотності відбудеться в листопаді 2021 року в межах національного проєкту «Дія. Цифрова освіта», який охоплює національний портал із розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність.

Запрошуємо долучитися до активностей в межах масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності»:

зареєструватись на сайті «Дія. Цифрова освіта»;

переглянути освітні серіали: «Основи кібергігієни», «Обережно! Кібершахраї», «Медіаграмотність у часи пандемії», «Кіберняні»;

педагогам коледжу пройти «Цифрограм для вчителів», визначити рівень своєї цифрової грамотності у професійній сфері та отримати сертифікат 

Також пропонуємо батькам (опікунам) переглянути серіали:  «Безпека дітей в інтернеті»«Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис», «Цифрові гроші». Живіть комфортно та щасливо завдяки цифровим навичкам!