Міжнародний день обіймів

розміщено в: Новини | 0

21 січня здобувачі освіти коледжу взяли участь в акції «Сюрприз від щирого серця», присвяченій Міжнародному дню обіймів. Вони дарували свої обійми усім викладачам, студентам, працівникам та гостям коледжу.

Це свято з’явилося у 70-х роках XX століття, сформувавшись у студентському середовищі західноєвропейської молоді. Саме в цей день хлопці та дівчата обіймали один одного без будь-якого інтимного натяку. Відомо, що студенти – це одна з найбільш прогресивних верств нашого суспільства, тому у всьому світі підхопили таку веселу традицію. Під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом, тому 21 січня можна сміливо обіймати навіть незнайомих людей на вулиці.

Психологи давно довели, що людина, порівняно з іншими живими істотами, потребує дотиків. «Нам потрібно по чотири обійми на день для виживання. Нам потрібно по вісім обіймів на день для підтримки. Нам потрібно по дванадцять обіймів на день для зростання» (Вірджинія Сатир, всесвітньо відомий американський психолог). Чимало сторінок присвятив обіймам відомий сучасний психолог Джек Кенфілд: «Обійми корисні для здоров’я. Вони зміцнюють імунну систему, виліковують депресію, знижують стрес і поліпшують сон. Вони омолоджують, додають сили і не мають ніяких небажаних побічних ефектів. Обійми – воістину чудодійний засіб від будь-яких хвороб. Обійми цілком природні для людини. Обійми – ідеальний подарунок. Чудово підходять для будь-якого випадку, їх приємно як давати, так і приймати. Вони показують вашу турботу, не вимагають додаткової обгортки і, зрозуміло, повністю себе окуповують. Обійми – недостатньо використаний ресурс, що володіє магічною силою. Коли ми розкриваємо наші серця і руки, ми заохочуємо інших наслідувати наш приклад».

У цей чудовий день ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім, кого ми не знаємо, але хотіли б підтримати. Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!