Міжнародний жіночий день у технікумі

розміщено в: Новини | 0

Весна! З її приходом оживає не тільки природа, а й людська душа, прагнучи до прекрасного, і в кожній домівці готуються відзначати чудове свято – Міжнародний жіночий день.

Саме в цей день людство вшановує жінку: жінку-кохану, жінку-господиню, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на Землі. І перш за все – жінку-матір. Споконвіку вона була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного.

7 березня 2017 року святковий настрій панував у Первомайському індустріально-педагогічному технікумі вже зранку: входячи до приміщення, всі жінки-викладачі отримували від студентів вітальні листівки, на першому поверсі цілий день працювала пошта, за допомогою якої можна було відправити своє привітання будь-якій дівчині чи жінці технікуму.

Після занять до святково вбраного актового залу всі були запрошені на концертну програму «Територія весняного настрою». До жінок звернувся із теплим привітанням і побажанням щастя та міцного здоров’я виконуючий обов’язки директора Себко Дмитро Миколайович.

Святковий концерт став справжнім подарунком до свята для чарівних жінок та дівчат технікуму. Лише їм – милим, дорогим і особливим, адресувалися найкращі слова ведучих та виступаючих. Прекрасні вірші, веселі сценки та пісні розчулили та порадували усіх присутніх.

Напередодні свята студенти разом з вихователем гуртожитку Гатченко С.М. завітали до Кремінського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, в якому вони давно уже часті гості. Літнім людям дуже необхідна увага та турбота! Тому теплі слова побажань розчулили стареньких жінок до сліз. А веселі концертні номери покращили їх настрій. Позитивні емоції часто бувають кориснішими над усе.

У ці дні не залишили без уваги також колектив та учнів Рубіжанського навчально-реабілітаційного центру «Кришталик». Найтеплішими і найщирішими словами привітав всіх присутніх жінок і дівчат у залі в. о. директора ПІПТу Себко Д.М. А студенти подарували запальну пісню та танці.

Любі жінки, та дівчата! Від усього серця вітаємо вас з цим прекрасним весняним святом. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти і звучить музика. Бажаємо вам жіночого щастя, ще більше краси, молодості, здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут. Гарного вам святкового настрою, будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.