Міжнародний жіночий день

розміщено в: Новини | 0

Весна – пора сонця, радості, квітів і надії. У дні весняного пробудження й оновлення вшановують Жінку. Її оспівують у музиці, поезії, живописі… Так було, є, так буде вічно. Бо вічна краса жіночої душі, вічна доброта її серця.

5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, у Первомайському індустріально-педагогічному коледжі привітали зі святом жінок та дівчат.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, освітлює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання учасникам концерту вдалося зачарувати усіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися номерами, щедро нагороджуючи виконавців оплесками. Свято пройшло на хвилях позитиву та гарного настрою.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм!