Молодіжний форум «Мирополіс»

розміщено в: Новини | 0

19-20 вересня 2019 року студенти Первомайського індустріально-педагогічного коледжу Середич Д. (гр. 131 ХТ), Тищенко В. (гр. 252 ПО КТ), Шинкарук Я. (гр. 252 ПО КТ), Недопьокіна С. (гр. 262 ПО КТ) та викладач спецдисциплін Максименко В.В. стали учасниками молодіжного форуму «Мирополіс», організованого у межах Програми ООН з відновлення і розбудови миру, яку реалізують 4 агенції ООН (Програма розвитку ООН, ООН жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча і сільськогосподарська організація ООН), у співпраці з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

У заході, який відбувся на базі «Перлина Донеччини» у м. Святогірськ взяли участь понад 180 молодих людей із Донецької та Луганської областей, а також активісти і молодіжні лідери з інших регіонів, включно з Почесним Послом Фонду ООН у галузі народонаселення Марією Єфросініною. Метою заходу було сприяння діалогу щодо миротворчості і соціальної згуртованості між молодими людьми, місцевими громадами та лідерами громадської думки.

У рамках Форуму відбулися дві панельні дискусії з молодими лідерами, а також інтерактивні сесії за 4 напрямами: інформація та комунікація, наука та інновації, мистецтво та спорт, в роботі яких взяли участь представники коледжу (GREEN STREAM Lab/ Кодування з використанням Makey-Makey).

Бажаємо творчого натхнення та радості від подальшої роботи учасникам форуму!

http://openpolicy.org.ua/news/347/