Обираючи професію, обираєш своє майбутнє

розміщено в: Новини | 0

Вибір професії – одне із найбільш відповідальних рішень, яке приймає людина у своєму житті. Свідомо вибрана професія, яка стає для людини улюбленою, допомагає реалізувати фізичне, розумове, духовне самовизначення.

23 грудня 2019 року працівниками Первомайського індустріально-педагогічного коледжу був проведений профорієнтаційний тренінг для  учнів 11-х класів Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9.

Тренінг був присвячений знайомству з професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», тема тренінгу: «Професійна реалізація в світі комп’ютерних технологій».

Практичний психолог Ірина Анатоліївна Маковченко провела вправи, які привернули увагу учасників тренінгу до важливості вибору майбутньої професійної діяльності. Випускник коледжу Микита Нестеренко, який зараз працює системним адміністратором, розповів про особливості навчання у закладі освіти.

Сподіваємось, що цей профорієнтаційний захід допоможе випускникам навчитися побачити свої реальні перспективи і можливості, сприятиме усвідомленому вибору професії.