Підводимо підсумки практики

розміщено в: Новини | 0

Однією із ключових ланок підготовки майбутніх фахівців є виробнича практика. Від того, як буде організовано її проходження, наскільки учню сподобається виконувати обов’язки оператора з обробки інформації та програмного забезпечення у значній мірі залежить його майбутнє.

Група 132 КТ під керівництвом майстра виробничого навчання Юлії Олександрівни Нейман проходила виробничу практику у м. Рубіжному на підприємствах: КП «Редакція газети “Рубіжанські новини”», Виконавчий комітет Рубіжанської міської ради, комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рубіжанської міської ради», Управлінням праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради, ФОП Д’яченко М.Ю., ФОП Віхров М.В., Рубіжанська міська бібліотека.

Основними задачами виробничої практики було:

  • закріплення і удосконалення професійних знань, умінь та навичок з професії;
  • адаптація учнів в конкретних умовах підприємств, організацій;
  • набуття стійких навичок та швидкості виконання певних дій;
  • виховання в учнів свідомої дисципліни і сумлінного відношення до праці, поваги до традицій підприємств та установ, виховання навичок товариської допомоги;
  • накопичення досвіду самостійного виконання роботи певної складності;
  • формування і розвиток професійних якостей: майстерності, ініціативності, пунктуальності, принциповості, відповідальності, сумлінності, уміння оцінювати обстановку і приймати необхідні самостійні рішення.

Виробнича практика учнів завершилася виконанням пробної кваліфікаційної роботи, яка пройшла 24 жовтня 2019 року.

Вітаємо всіх учнів групи 132 КТ з присвоєнням кваліфікації «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення ІІ категорії» і бажаємо подальших успіхів у навчанні та професійного зростання!