Пиріжечки-пиріжки

розміщено в: Новини | 0

11 квітня 2019 року в Первомайському індустріально-педагогічному коледжі в рамках тижня циклової комісії професійної освіти та економічних дисциплін відбувся виховний захід під назвою «Пиріжечки-пиріжки».

Захід сприяв встановленню дружніх стосунків між студентами та учнями коледжу, які прибули на навчання з різних регіонів Луганщини, об’єднанню всіх знавців та любителів смачної їжі, вихованню поваги до професії “Кухар”, любові до рідного краю.

Зі вступним словом виступила викладач спеціальних дисциплін Меркулова Л.Ф., яка розказала присутнім про історію виникнення пиріжків, про традиції, пов’язані з ними.

Майстер виробничого навчання Рочвак І.А. провела майстер-клас “Способи формування пиріжків”.

Студенти та учні взяли активну участь у конкурсах “Такі різні начинки” (на кращого знавця фаршів для пиріжків), “Найкращий пиріжок сформую Я” (хто краще та швидше із закритими очима сформує пиріжки), “Найкмітливіший пиріжкоїд”.

Великий інтерес у молодих людей викликав конкурс “Я її (сировину) впізнаю без помилки” (треба було вгадати слова, пов’язані з пиріжками, за жестами, виразом обличчя).

Студенти із задоволенням дегустували пиріжки. А той, кому дістався “щасливий пиріжок”, отримав головний приз – гору пиріжків.