Про участь у пробному ЗНО

розміщено в: ЗНО | 0

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 (ПЗНО-2021) року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно.

Зареєструватись для участі в ПЗНО-2021 можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Через епідеміологічні загрози у 2021 році кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження ПЗНО. Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Результати ПЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), буде  оприлюднено  на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

У 2021 році учасники ПЗНО матимуть додаткові можливості. Так, кожен учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів.

Крім того, Український центр оцінювання якості освіти та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021: експерти УЦОЯО докладно проаналізують кожне завдання й порадять, як отримати найвищий бал на ЗНО.