Радіодиктант національної єдності

розміщено в: Новини | 0

Запрошуємо всіх долучитися до національного флешмобу!

Попри війну, ХХІІ Радіодиктант національної єдності відбудеться традиційно в День української писемності та мови – 9 листопада об 11:00 за київським часом.

У цей день до найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєднаються мільйони українців по всьому світу. Авторкою тексту радіодиктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

У зв’язку з тим, що мільйони українців через війну опинилися в різних країнах світу, для них будуть облаштовані студії для написання диктанту. Тобто українці зможуть взяти участь у флешмобі, навіть якщо перебувають за кордоном.

“Де б ви не були, де б не знаходилися, пишіть Радіодиктант національної єдності разом із нами. Ми не перевіряємо знання, це не форма контролю. Ми хочемо, щоб цей диктант писали люди різних професій та інтересів, аби показати всьому світові, як нас багато. Головне, що ми всі об’єднаємося”, – наголошують організатори.

Транслюватиметься:

в ефірі Українського Радіо та Радіо культура;

в ефірі телеканалу Суспільне Культура;

на сторінці ФБ Суспільного, ютуб-каналі Українського Радіо та Суспільне Новини;

у додатку suspilne.radio або Дія.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Можна також сфотографувати / відсканувати текст та надіслати до 11.00 год. 10 листопада на rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт (її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада).