Студент — це стан душі…

розміщено в: Виховна робота, Новини | 0

Що ж ще можна сказати з приводу сьогоднішнього свята — Дня студента?..

Відразу виникає питання: чому не відзначаємо, наприклад, День школяра або, скажімо, Вихованця дитячого садка?.. Адже вони теж люди. І їх теж багато…

Можливо, студентів більше. Але справа зовсім в іншому… Як ви думаєте, у чому? У них з’являється значущий для суспільства… Ага, здогадуєтеся?! Правильно! Соціальний статус. Студентам за нього навіть зарплату видають. Так-так, тільки у вигляді стипендії. Усі люблять отримувати стипендію?..

Ну, гаразд. Вистачить про гроші студентські. Давайте краще згадаємо про студентський гумор. Не було б студентства, не з’явився б на білому світі КВК. Не з’явися б КВК, не проявилося б стільки талантів.

Проте здорово, коли не тільки студенти жартують, але і про студентів жарти звучать. Ось, наприклад, така майже частівка: «Наш студент без Інтернету, немов вельможний пан без карети». А от, продовжуючи цю тему, такий IT-афоризмець: «Де проходить наш студент, розквітає Інтернет».

Де і коли народжуються найбільш сміливі плани? У студентському середовищі, коли переповнює енергія.

Студент — це не тільки статус. Це — стан душі. Стан, який у багатьох не проходить навіть десятиліттями після закінчення навчання. І якщо хтось ще не був студентом (а студентом був практично кожен другий), то він дуже багато втратив. А хтось так і залишився ВІЧНИМ СТУДЕНТОМ.

До речі, вічний студент — це вже особливий стан душі. Причому, життя — найголовніший заклад освіти. Всього навчитися відразу неможливо. Але іспити складати доводиться щодня. Причому, самому собі. І у самого себе не спишеш! І все-таки студентство найдивовижніша пора життя.

Загалом, студентство —унікальний життєвий університет, неосяжна територія романтики.

Так зі святом всіх вас і нас, нинішніх і колишніх і навіть майбутніх студентів!

В цей день бажаємо всім величезного везіння. Нехай на життєвому шляху зустрічаються тільки добрі люди та гарні справи. Бажаємо величезного успіху, щоб кожен день був сповнений нових бажань, впевнених прагнень, чудових ідей, кумедних історій і особистих перемог. Цінуйте кожну хвилину вашого безтурботного студентського життя.