ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП‘ЮТЕРНИХ ДИСЦИПЛІН. День перший

розміщено в: Новини | 0

Традиційні тижні циклових комісій є невід‘ємною частиною освітнього процесу в Первомайському індустріально-педагогічному коледжі. Відповідно до річного плану роботи з 25 по 29 березня 2019 року у закладі освіти проходить тиждень циклової комісії інформаційних технологій та комп‘ютерних дисциплін.

Першого дня цього тижня проходило цікаве змагання у формі інтелект-шоу «У світі інформації» між учнями  груп 112 КТ (команда «Антивіруси») та 122 КТ (команда «Програмісти»), що навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Інтелект-шоу підготувала майстер виробничого навчання Нейман Юлія Олександрівна та студенти групи 262 ПО КТ Климухіна Альона  та Гончарук Іван, які і стали його ведучими.

До складу журі конкурсу увійшли Норкіна Олена Володимирівна, завідуюча відділенням «Комп‘ютерні технології», Максименко Віктор Володимирович, викладач комп‘ютерних дисциплін, Соловйов Костянтин, студент групи 262 ПО КТ.

 Змагання між командами включало п‘ять конкурсів: знайомство-презентація, розминка у вигляді коротких питань з професійної підготовки, пантоміма від капітанів команд, відгадування стертих слів та розгадування ребусів.

І хоч дещо кращі результати показали першокурсники (команда «Антивіруси»), однак солодкі подарунки та подяки отримали учасники обох команд..