У Рубіжному пройде Фестиваль «Збережи природу програмуючи!»

розміщено в: Новини | 0

Громадська організація “Громадський Дім” спільно з Інститутом фізики, математики та інформаційних технологій ЛНУ ім.Т.Шевченка запрошують молодь Рубіжного 14-24 роки до участі у Фестивалі «Збережи природу програмуючи!»

Мета подій – популяризація програмування, як інструменту вирішення проблем людства, сприяння розвитку екологічної обізнаності громадян України, особистісне зростання молоді регіону, через вирішення екологічних проблем з допомогою програмування.

Програма фестивалю:

В перший день фестивалю будуть проведені:

— Презентація «Програмування. Початок.» Навіщо програмувати? Як розпочати програмувати і отримувати задоволення? Як обрати шлях навчання програмуванню? Досвід європейських однолітків з вивчання програмування (на основі минулорічних заходів в рамках #meetandcode);

— Конкурс креативних ідей еко-додатків  «Збережемо природу разом!»;

— Турнір «Перши кроки з програмування» (на основі https://hourofcode.com/us/learn);

— Запис на прискорений дистанційний курс “Python Express”.

У другий день

Тренінг з програмування, для тих пройшов “Python Express”, під час якого учасники з допомогою мови Python створяться аплікацію екологічного напрямку (калькулятор зекономлених ресурсів).

Усі учасники тренінгу отримають дипломи учасників. Переможці конкурсів – дипломи переможців та призи.

Дати проведення 

12.10.2019  початок о 11:00 – 13:00

19.10.2019 початок о 11:00 – 14:00

Адреса проведення заходу: м. Рубіжне, пров. Клубний, 12 (приміщення РПК) 

Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup. 

https://meet-and-code.org/ua/uk/event-show/2487

За матеріалами https://tribun.com.ua/62814