Вакцинація здобувачів освіти

розміщено в: Анонс, Новини | 0

УВАГА!!!

Відповідно до листа Департаменту охорони здоров’я від 08.11.2021 № 1/06/05093 Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації повідомляє, що в Україні рекомендували щепити проти COVID-19 дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.

Відповідні рекомендації, які розробила Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики, були ухвалені наказом Міністерства охорони здоров’я від 13.10.2021 № 2234.

Враховуючи наявні дані з безпеки та ефективності вакцин, дітей віком від 12 років рекомендовано щепити вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

Для того, щоб щепити від коронавірусної хвороби дитину віком 12+, ця дитина, її батьки або опікуни мають надати лікарю, який проводить вакцинацію, документи, що підтверджують наявність у неї всіх рутинних щеплень згідно з Національним календарем щеплень (форма 063/о).

Вакцина Comirnaty пройшла усі необхідні дослідження для дітей віком12-17 років, які довели її ефективність та безпечність. За даними Центрів зконтролю та профілактики захворювань США на середину жовтня, вона на 93%ефективна проти госпіталізації підлітків віком 12-18 років. Наразі вакцинаComirnaty від Pfizer-BioNTech дозволена для використання для дітей від 12років у більшості країн, що застосовують цей препарат, як-от США, Канада, Австралія, Японія, країни ЄС тощо.

Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov та https://vaccination.covid19.gov.ua/.