Вибір професійного шляху – життєво важливе рішення

розміщено в: Новини | 0

«Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити на навчання?» – такі питання хвилюють усіх старшокласників.

27 лютого 2020 року представники Первомайського індустріально-педагогічного коледжу зустрілись з десятикласниками Попаснянської гімназії № 20 та Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25.

Ірина Анатоліївна Маковченко, практичний психолог коледжу, провела профорієнтаційний тренінг. Вправи, які вона запропонувала виконати, допоможуть юнакам та дівчатам зрозуміти важливість усвідомленого вибору сфери майбутньої професійної діяльності, осмислити відповідальність за цей вибір та його вплив на подальше життя.

Викладач комп’ютерних дисциплін Володимир Геннадійович Максименко з допомогою майстра виробничого навчання Юлії Олександрівни Нейман провели для учасників тренінгу майстер-клас, під час якого за допомогою програми Crazytalk «оживили» світлини учнів. Отриманий результат – 3D-персонаж, модель реальної людини, що може рухатись, говорити, – можна використовувати для озвучування інформації при створенні відеороликів для Youtube, для створення нескладної анімації. Учні впевнились, що робота з програмою Crazytalk – це спосіб цікаво та корисно провести вільний час.

Викладачі коледжу Світлана Володимирівна Дмитренко та Олена Володимирівна Норкіна розповіли старшокласникам про робітничі  професії, яким навчають у коледжі, про особливості вступу та запросили на навчання до закладу освіти.

Сподіваємось, що профорієнтаційні тренінги стануть гарною підказкою для старшокласників, яка допоможе їм зорієнтуватись у величезному світі професій.