На крилах прощального вальсу

розміщено в: Новини | 0

25 червня 2019 року у Первомайському індустріально-педагогічному коледжі відбулися урочистості з нагоди закінчення студентами коледжу. І традиційно свято почалося з вальсу, який виконали випускники.

Випускний вечір – важлива подія для всіх у коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплома було багато різного, і хочеться сподіватися, важливого та корисного для наших випускників. Кожен з них посів своє особливе місце в історії коледжу.

Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось – з тугою, а хтось, може бути, – і з болем. Але попри все, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. Так в останній раз на сцену запросили срібних призерів третього зимового фестивалю КВК – команду коледжу « Выжившие…», які порадували гостей своїм виступом.

Багато теплих слів прозвучало від директора коледжу Себка Дмитра Миколайовича, кураторів випускних груп і викладацького складу. Вони щиро побажали не зупинятися на досягнутому, впевнено йти вперед по шляху знань і професійного успіху. У подарунок від викладачів прозвучала пісня «Обычная история».

Випускники, в свою чергу, від щирого серця подякували своїм викладачам, які рік за роком з любов’ю передавали свої знання, навчаючи усім тонкощам майбутньої професії. В останній раз вони танцювали та співали улюблені пісні у коледжі.

Цікаво було почути і випускників минулих років, які надіслали свої привітання з різних куточків світу: з Києва, Харкова, Філадельфії, Санкт-Петербурга, Горлівки, Рубіжного.

Також випускники подякували батькам, які їх підтримували усе життя. Від імені батьків мама Максима Зайчука надіслала відеопобажання з м. Черкаси.

Викладачів та гостей вітали своїми номерами учасники танцювального колективу «Бригантина», вокалісти Сивоконь Ніна, Мальована Альона, Стовпяга Юстина та випускники Васильєв Андрій, Позднякова Катерина, Максим Зайчук.

Наприкінці свята молоді спеціалісти всі разом заспівали пісню «В останній раз» та попрощалися зі своїм коледжем!!! В добру путь, випускники!!!