Запрошуємо випускників закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) на навчання до Первомайського індустріально-педагогічного коледжу!

Первомайський індустріально-педагогічний коледж був створений у 1977 році і за 40 років пройшов шлях від училища торговельно-кулінарного профілю до самостійного державного закладу вищої освіти І рівня акредитації. Влітку 2014 року коледж був переміщений з міста Первомайська Луганської області до міста Рубіжне.

Заклад освіти готує фахівців найбільш затребуваних сьогодні на ринку праці  сфер: освіти, харчування, цифрових технологій, торгівлі, економіки.

До коледжу приходять на навчання випускники 9-х класів, які спершу отримують повну загальну середню та професійно-технічну освіту, а потім продовжують навчання за спеціальністю «Професійна освіта» (за відповідною спеціалізацією) на рівні фахового молодшого бакалавра. У подальшому випускники можуть працювати майстрами виробничого навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Одночасно з педагогічною освітою студенти отримують професійні знання у галузі харчових технологій, товарознавства та комп‘ютерних технологій, що дозволяє їм працювати у відповідних сферах економіки.

У коледжі також ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування». Ґрунтовні знання з бухгалтерського обліку дають змогу успішно працювати бухгалтерами на підприємствах, в установах і організаціях різної форми власності.

Випускники можуть продовжити навчання в університетах за скороченими термінами підготовки.

Для вступу на навчання молоді з тимчасово окупованих територій, лінії розмежування та  «сірої зони» на базі коледжу працює освітній центр «Донбас-Україна».

Але коледж – це не лише навчання. Міські заходи (День сім’ї, День хіміка, новорічні свята та ін.), флешмоби, спортивні змагання, студентські конференції, волонтерський рух, професійні конкурси – все це робить студентське життя насиченим і цікавим. А танцювальний колектив «Бригантина», вокальна студія та студентський театр «Оригінал» дають змогу кожному розкрити власні таланти.

Первомайський індустріально-педагогічний коледж – це знання для життя та простір Ваших можливостей!