НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО СТОЛИЦІ

розміщено в: Новини | 0

З 20 до 22 травня 2019 року, за підтримки директора Себка Д.М., відбулася поїздка студентів відділення «Харчові технології» Первомайського індустріально-педагогічного коледжу до міста Київ.

Метою цієї поїздки було ознайомлення студентів коледжу не тільки із сучасними підприємствами ресторанного господарства, передовими технологіями в кулінарії, сучасним обладнанням для борошняних кондитерських виробів, підвищення професійної майстерності майбутніх фахівців – техніків-технологів, а й із пам’ятками культури м. Києва.

В програмі поїздки була запланована зустріч з фахівцями ТОВ «Сільпо-ФУД». Працівники підприємства ознайомили студентів коледжу зі специфікою власного виробництва продовольчих товарів та кондитерських виробів. Фахівцями, які навчались в Італії, був проведений майстер-клас «Приготування італійської піци». Учасникам екскурсії був продемонстрований процес випікання лавашів у тандирі, а завідувачка борошняним цехом розкрила деякі секрети приготування хлібобулочних виробів. І ще багато відповідей на питання, які цікавили студентів для підвищення їх фахового рівня, вони отримали під час відвідування цього підприємства.

Наступним етапом подорожі до столиці була тепла зустріч зі студентами та викладачами Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, які зустріли делегацію з Луганщини, провели ознайомлювальну екскурсію по центру Києва.

Згодом відбулася театралізована екскурсія «Київ часів Бориса Грінченка», організована Науковим товариством студентів, аспірантів та молодих учених Університету Грінченка. Під час екскурсії її учасники ознайомились з місцями та будівлями часів кінця XIX – початку XX століття, пов’язаними з життям та творчістю Б.Д. Грінченка. Особливо цікавою була зустріч з колоритними «персонажами» тих часів. Тут були професор, студенти, гімназисти, торговки, викладачки з минулого, яких талановито зіграли студенти коледжу. Екскурсанти уважно слухали і взаємодіяли з акторами, а наприкінці було зроблено спільне фото біля пам’ятника Б.Д. Грінченку. Така форма проведення екскурсії допомогла передати атмосферу міста тих часів, зробила спілкування невимушеним і приємним.

Час, проведений разом зі студентами-акторами та викладачами, минув дуже швидко. І хоча учасники поїздки були стомлені, проте дуже задоволені та вдячні всій команді Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Яскраві спогади про подорож до нашої столиці, гостинність киян надовго залишаться в пам’яті учасників цієї поїздки.