Вже чекають нас дороги, невідоме майбуття…

розміщено в: Новини | 0

25 червня 2021 року у Первомайському індустріально-педагогічному коледжі пройшла урочиста церемонія вручення дипломів кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста випускникам відділень «Харчові технології» та «Комп’ютерні технології».

Вручення дипломів у коледжі – визначна подія. У цей день підводиться риска під усіма турботами, клопотами, смутками і радощами. Цей день – підсумок життєвого шляху довжиною в кілька років.

Напутні слова та вітання прозвучали із вуст виконуючого обов’язки директора коледжу – Себка Дмитра Миколайовича. Він побажав випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів. Від щирого серця педагоги, майстри та куратори звертались до молодих людей, що вирушають назустріч професійному зросту та до нових звершень і перемог.

Дипломи з відзнакою отримали Середич Данило та Серебрякова Лілія. Ось вони – наша гордість, наше майбутнє!

Випускники поділилися своїми спогадами про веселе, цікаве студентське життя та висловили слова вдячності педагогічному колективу.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний коледж, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом про освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети! У добру путь, випускники 2021 року!