День здоров’я

розміщено в: Новини | 0

Проведення заходів на підтримку здорового способу життя, до яких долучається вся студентська молодь, стало доброю традицією в Первомайському індустріально-педагогічному коледжі. 16 вересня 2021 року в коледжі був проведений День здоров’я – свято молодості, вправності, відповідальності за своє майбутнє.

Захід проходив у три етапи: спортивні змагання, конкурс талантів і святкова каша.

На першому етапі, який проходив під девізом «У здоровому тілі – здоровий дух», представники студентських груп продемонстрували гарну фізичну підготовку та злагоджену роботу в командах під час естафет та різноманітних змагань. Спортивний дух учасників активно підтримували вболівальники.

Талант – це те, що людина любить робити найбільше, те, до чого вона повертається знову і знову, те, від чого вона отримує задоволення. Талант є у всіх, просто, можливо, ще не всі його відкрили. На другому етапі – «Алло, ми шукаємо таланти!» – здобувачі освіти продемонстрували свої творчі здібності: співали, танцювали та презентували театральні вміння.

Третій етап заходу – «Здорова їжа – запорука довголіття». Як може не сподобатись гаряча каша з казанку з ароматом димку на осінньому повітрі у дружній компанії однодумців!

Закінчилося свято підбиттям підсумків, за результатами яких відбулося нагородження учасників. Командам були вручені грамоти та солодкі подарунки.

Незважаючи на результати змагань, всі учасники й вболівальники отримали заряд бадьорості і гарного настрою!

Здоров’я кожного – багатство нації!