Гостьова лекція

розміщено в: Новини | 0

Гостьова лекція — це інноваційний формат навчання, який дозволяє здобувачам освіти спілкуватися з фахівцями та отримувати нові знання, що є важливим в умовах дистанційного навчання.

У рамках співпраці між закладами освіти педагогічними працівниками Первомайського індустріально-педагогічного фахового коледжу 7 лютого 2024 року був проведений онлайн-захід саме у такій формі. Слухачами лекції стали здобувачі освіти відділення професійної освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології», та педагоги ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка».

Завідувач навчально-методичного кабінету ПІПФКу Гамалій Світлана Олександрівна познайомила присутніх з історією Первомайського індустріально-педагогічного фахового коледжу, його становленням та особливостями організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

Викладач спецдисциплін ПІПФКу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Меркулова Людмила Федорівна розповіла про особливості професійно-практичної підготовки здобувачів освіти коледжу, поділилась досвідом організації системи позаурочної роботи з професійно-практичної підготовки.

Зустріч була проведена за допомогою додатку Google Meet та супроводжувалась мультимедійною презентацією.