Нехай святиться у віках в борні здобута незалежність

розміщено в: Новини | 0

1 жовтня 2023 року – важлива дата. Вона поєднує в собі три величні свята, які нерозривно пов’язані між собою – День Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва та День захисників і захисниць України.

Сьогодні ми висловлюємо глибоку вдячність і повагу тим, кому доводиться нести важливий обов’язок захищати нашу незалежність та свободу. У ці нелегкі часи кращі сини та доньки України стоять на передовій оборони, проявляють справжній героїзм і мужність. Їх рішучість і сила волі є надією для всіх українців, і ми дуже вдячні їм за це. Їхня сміливість і відданість Батьківщині є для нас великим джерелом гордості.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благодать, про гідне і щасливе майбутнє для нашого народу. Молимось про опіку над нашими захисниками, про охорону їх від лиха та захист від ворожих куль.

Нехай Бог береже наших захисників і захисниць та дає силу пережити всі випробування. Ми віримо в ПЕРЕМОГУ, і разом з ними будемо працювати для миру і процвітання України. День захисників і захисниць – це день, коли ми вшановуємо надзвичайну мужність і відданість наших героїв, і ми завжди будемо стояти пліч-о-пліч з ними.

Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Зі святом вас, дорогі наші захисники і захисниці!

Слава Україні! Слава її захисникам!