Педагогічні сходинки

розміщено в: Новини | 0

І ось він настав, такий важливий момент у житті студента, – сесія.

А ще – особливий. Бо семестр проходив у складних умовах воєнного часу. Розкидані по всьому світу, більшість студентів випускних груп 261 ПО ХТ та 262 ПО ЦТ продовжили навчання в коледжі. При цьому юнаки й дівчата продемонстрували високий рівень відповідальності. Тому їм і є про що звітувати, закінчуючи вивчення дисциплін психолого-педагогічного циклу.

Корисною стала для студентів навчальна педагогічна практика з професійного навчання та виховної роботи. Майбутні майстри виробничого навчання з великим ентузіазмом провели уроки, виховні години – сучасні, цікаві, творчі.

Різноманітна тематика, форми проведення, інтерактивні методи свідчать про те, що зростає нове покоління педагогів, небайдужих, відповідальних, зацікавлених.

Студентами виконаний великий обсяг роботи. Під час зустрічі із заступником директора з виховної роботи Максименко Л. В. здобувачі освіти ознайомилися із досвідом виховної роботи коледжу під час війни. Самостійна робота зі складання різних видів документів, онлайн відвідування та онлайн участь у проведенні уроків, виховних годин своїх одногрупників та їх аналіз забезпечили й високий рівень звітування – більшість студентів отримали відмінні оцінки. Але найважливіше, що й самі студенти-випускники активно допомагали, підтримували один одного. Бо нелегка ця справа – бути педагогом.

А це значить – треба багато знати і вміти, що й підтвердили здобувачі освіти під час захисту курсових робіт з методики професійного навчання та екзаменів з дисциплін психолого-педагогічного циклу.

Здатність мобілізувати себе на досягнення високих результатів, подолання всіх перешкод на шляху до отримання освіти свідчать, що кожен зі студентів-випускників коледжу розуміє: у цей нелегкий час лише освічена та розумна нація може вистояти, дати відсіч ворогу та відновити країну.

Викладачам є чим пишатися!

Тож вітаємо наших студентів з успішним подоланням цієї сходинки. Бажаємо берегти себе, гарно відпочити, набратися сил для успішного старту у наступному навчальному семестрі.