Принципи роботи психологічної служби та правила надання психологічної допомоги

  • Конфіденційність – це основний принцип психологічної допомоги. Якщо Ви звертаєтесь до практичного психолога коледжу особисто, то про це ніхто не буде знати. Вся робота проводиться індивідуально та не розголошується.
  • Повага та розуміння – ми щиро бажаємо Вам допомогти та з повагою приймаємо Вас. У ході психологічної роботи Ви відчуєте розуміння та підтримку.
  • Будова та розвиток довіри – кожній людині важко відкривати свій внутрішній світ іншим, тому Ви самі будете вирішувати, що казати психологу, які техніки обирати для роботи та в якому режимі діяти. В будь-який час Ви маєте право припинити подальшу роботу з психологом та відмовитись від психологічної допомоги.
  • Розвиток навичок психологічної саморегуляції – головна задача полягає у допомозі Вам в опануванні навичками саморегуляції, щоб у майбутньому Ви змогли самостійно вирішувати всі складні життєві ситуації та допомагати іншим.
  • Створення умов безпечного освітнього простору з увагою до кожного учасника освітнього процесу.

Дуже часто люди вважають звернення до психолога слабкістю, Вам може бути незручно вперше звернутись до психологічної служби. Проте задача психолога – допомогти Вам розібратись у своєму внутрішньому світі та навчити стратегіям роботи зі своїми емоціями, думками, особистісними якостями тощо. Всі зміни Ви робите самі, а психолог лише допомагає Вам зробити це якомога ефективніше.

5 причин звернутись до психологічної служби коледжу

  1. Ви бажаєте досягти максимальних результатів в своєму житті, розкрити внутрішній потенціал, пізнати свої здібності, покращити інтелект, знайти своє призначення.
  2. Ви відчуваєте сором, скованість. Вам здається, що не можете вільно спілкуватись у колективі, що Вас не розуміють.
  3. У Вас є труднощі: пригніченість, відсутність щастя, низький рівень  енергії, не хочеться нічого робити. Кожного дня Ви йдете на роботу або навчання з великими зусиллями; Вас все дратує та ображає. Ви не хочете так жити далі, намагаєтесь щось змінити, але не знаєте, як це зробити.
  4. У Вас у житті складна ситуація, необхідно прийняти важливе рішення.
  5. Ви стали учасником або свідком конфлікту. Вам важко вирішити протиріччя у взаємовідносинах. Можливо,  відчуваєте тиск або знаходитесь в ситуації психологічного, соціального або навіть фізичного насильства, булінгу (цькування).