Французький письменник В. Гюго якось сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя». І дійсно, де немає сміху, там немає надії на оновлення. Вчені довели, що сміх збуджує центри позитивних емоцій, створює хороший настрій, допомагає жити, вчитися і працювати.
5 березня 2019 року в Первомайському індустріально-педагогічному коледжі пройшов вечір гумору «Веселий калейдоскоп», який підготували викладачі української мови та літератури Максименко Л.В., Гладка М.І та художній керівник Савченко В.Є. Те, що побачили присутні на вечорі, є надбанням українського народу, невід’ємною частиною його менталітету. Кожна нація може кепкувати із себе, а українці роблять це вишукано, красиво!
Лунали українські народні пісні у виконанні Сивоконь Н. та Мальованої А. Гуморески П. Глазового, які розповіли Д’яченко Я., Семіренко М., Середич Д., Круглова І., Гончарук І., Сокирко Д., Данілов В., Воронов М., примусили зал сміятися мало не до сліз.
Танці колективу «Бригантина» (Васильєв А., Позднякова К., Баєв В., Токарева Г., Купцова Д., Круглова І., Єсипенко В, ) стали справжньою окрасою вечора.
Стецько та Уляна із «Сватання на Гончарівці» у виконанні Соловйова К. та Стовпяги Ю. не залишили нікого байдужими – сміялись всі!
Пронька і Голохвастов, Химка із твору «За двома зайцями» (Щира Д., Баєв В., Серебрякова Є.) викликали захват у публіки.
Ледве «розняли» на сцені бабу Параску та бабу Палажку із твору І. Нечуя-Левицького у виконанні Синьової А. та Ярьоменко Н.
З ролями Карпа і Лавріна із твору І. Нечуя Левицького «Кайдашева сім’я» прекрасно впоралися Соколов Д. та Кощак В.
Незрівнянною була господиня вечора – Рочвак І.А, викладач спецдисциплін відділення «Харчові технології». Їй допомагала приймати гостей Серебрякова Л.
Гарно відпочили, посміялись, глибше пізнали культуру нашого народу. Велика вдячність усім, хто брав участь у вечорі! Нехай гумор і жарти ідуть поруч з вами, будьте в гуморі щодня, хай сміх освітлює обличчя! У народі кажуть, що у дім, де сміються, приходить щастя.