Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка

розміщено в: Виховна робота, Новини | 0

10 травня 2024 року о 10:15 відбудеться наймасштабніша Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоров’я.

Організаторами руханки є ГО «Об’єднані спортом», Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національна скаутська організація України «Пласт», Федерація легкої атлетики України, ГО «ЮкрейнЕктів».

Захід відбудеться на платформі Zoom та на YouTube-каналі ГО «Об’єднані спортом». Усі деталі для учасників заходу будуть розміщені у телеграм-каналі за покликанням: https://t.me/+Vtdqyc_MzLoyZjky.

Метою проєкту є привернення уваги українців до фізичної активності та важливості фізичного здоров’я. Він продемонструє єднання українців у прагненні до здорового життя.

Згідно з даними ВООЗ, понад 80% підлітків з усього світу та кожна четверта доросла людина не відповідають загальноприйнятим нормам фізичної активності. Недостатня фізична активність та сидячий спосіб життя негативно впливають на здоров’я людей. Проведення Всеукраїнської онлайн-руханки стане доступним та цікавим способом для людей різного віку та рівня підготовки долучитися до фізичної активності.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до встановлення рекорду України з руханки!

Учасники повинні заповнити форму реєстрації – https://forms.gle/yRj3cBdLmiNMEDhAA