Вибір є завжди у кожного з нас. Життя без алкоголю, наркотиків та тютюну

розміщено в: Новини | 0

Ми живемо у час великих перетворень у суспільному житті. З кожним днем наше життя стає все більше емоційно насиченим і вимагає великого щоденного фізичного напруження.

У зв’язку з цим набуває актуальності і державного значення вирішення проблеми зміцнення здоров’я кожного громадянина.

З кожним роком по Україні спостерігається погіршення стану здоров’я молоді: хворобливість, відхилення в роботі внутрішніх органів, зниження рухової активності.

Відбувається деградація людства, яка виявляється в зростанні хвороб цивілізації: серцево-судинні, онкологічні, нервово-психічні, туберкульоз, наркоманія, алкоголізм. Вживання алкоголю і тютюну стало майже сенсом життя.

Кожна людина в дитинстві мріє бути сильною, проте сильними не народжуються, а стають завдяки щоденному напруженому тренуванню. Сильна людина рідше хворіє, легше переносить життєві негаразди.

Здоров’я – це норма і краса. У Статуті Всесвітньої організації охорони здоров’я записано: «Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад».

Відомо, що 50 відсотків смертності припадає на 10 найбільш поширених хвороб, які зумовлені палінням, вживанням алкоголю і наркотиків. Звідси випливає, що здоров’я людини, тривалість її життя, творче довголіття багато в чому залежить від самої людини.

Гляньте навкруги, яка прекрасна земля, як добре нам жити. Задумайтесь, чи потрібно нам щось змінити в гіршу сторону? Чи хочете ви серйозно захворіти, адже паління, алкоголізм, наркоманія – це серйозні хвороби, лікуються інколи багато років, чи хочете сліз своєї мами? Так, це зло принесе багато сліз і страждань нашим рідним. 

Пропонуємо переглянути лекцію «Вся правда про наркотики», яку читає діючий військовий ЗСУ Валерій Маркус (https://youtu.be/QV0bNHl-aB4) та електронну брошуру «10 точних фактів про наркотики».

Матеріали надані громадською організацією «Нарконон».

antynarkotychna-broshura-qr