День Незалежності України — особливе свято для кожного українця

розміщено в: Новини | 0

Попри всі труднощі, нам є чим пишатися – українськими воїнами, які захищають нашу Батьківщину, вільними виборами, свободою у вираженні своїх політичних переконань. Головне – пам’ятати, що суверенітет України тримається на її громадянах, яким не все одно, якою буде доля наступних поколінь, адже тільки небайдужі й вільні люди можуть змінювати на краще свою країну.

Незалежне життя України налічує лише 32 роки – незначний в історичному вимірі час. Але для наших співгромадян – це ціла епоха, яка розпочалася 24 серпня 1991 року. Тоді в залі українського парламенту було ухвалено Акт проголошення незалежності України. З того часу 24 серпня ми кожен рік святкуємо День Незалежності України як визначну подію, що змінила нашу національну свідомість та реалії життя.

Вільний народе незалежної України!

Всього чотири слова, але як багато стоїть за ними сьогодні. Скільки в цих словах символів і сенсів, подвигів і втрат, радості й болю. А головне – скільки в них правди. Нашої правди. Правди про наше сьогодення, з якою неможливо сперечатися, бо неможливо не бачити й не визнавати: ми – вільний народ незалежної України.

Сьогодні Україна відзначає 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. Другий рік поспіль Україна доводить всьому світу своє прагнення до свободи та незалежності. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – українці.

За цей час ми змінили історію, змінили світ і змінилися самі. Ми почали поважати себе. Зрозуміли, що ніхто, крім нас, не вигризатиме нашу незалежність. Ми об’єдналися.

Ми зустрічаємо цей день у різних місцях. Хтось – в окопах і бліндажах, у танках і БМП, на морі й у повітрі, б’ється за незалежність на передовій. Хтось – у дорозі, в авто, вантажівках і потягах, б’ється за незалежність, доправляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні чи за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій.

Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ!

Тож, Українці, з Днем Незалежності всіх нас! Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу! Нехай наша Батьківщина цвіте і розвивається. Ми – українці! І ми пишаємося цим!