З Днем Державного Прапора України!

розміщено в: Новини | 0

23 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Сьогодні ми згадуємо про нашу горду історію, мужність наших героїв та незламність нашого народу.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під прапором сьогодні наші воїни захищають рідну землю від окупантів. Від 24-го лютого він став символом не лише України, а й символом свободи, нескореності духу та боротьби.

У цей особливий час, коли країна переживає тяжкі випробування, Державний Прапор стає ще більшим символом єдності, сили та незламності. Він нагадує нам про нашу здатність подолати всі труднощі та завоювати перемогу в обличчі будь-яких викликів.

Нехай блакитний колір прапора наповнює наші серця вірою у майбутнє, а жовтий – натхненням до великих досягнень. Сьогодні ми разом тримаємося в одному строю для того, щоб зберегти нашу незалежність та волю.

Нехай наш Державний Прапор завжди залишається високо піднесеним. Віримо, що найближчим часом він замайорить у всіх куточках нашої країни, а небо над Україною знову буде мирним та ясним. Зі святом!

Слава Україні!