Екзаменаційна сесія: час підбити підсумки

розміщено в: Новини | 0

Черговий навчальний рік добігає кінця. У групах відділення фахової передвищої освіти він завершується літньою екзаменаційною сесією. Так, студенти групи 242 ПО ЦТ успішно подолали бар’єр на шляху подальшого отримання освіти за професійною кваліфікацією «Майстер виробничого навчання», а студенти групи 262 ПО ЦТ ще на крок стали ближче до отримання диплома фахового молодшого бакалавра за спеціальністю «Професійна освіта (за спеціалізацією)», спеціалізація «Цифрові технології».

Ґрунтовні знання, високий рівень умінь і навичок з педагогіки, основ програмування, охорони праці продемонстрували студенти Бєлінська Олександра, Бондаренко Аліна, Соболь Денис (група 242 ПО ЦТ).

Знання української мови – це не тільки дотримання програмних вимог, а й розуміння важливості державної мови для професійної діяльності, усвідомлення національної ідентичності. Це засвідчили результати екзамену з української мови (за професійним спрямуванням) у групі 262 ПО ЦТ.

Формування економічної компетентності здобувачів освіти коледжу – ще один аспект підготовки кваліфікованого фахівця, який має забезпечити  у повоєнному майбутньому нашої країни стійке економічне зростання, ефективне задоволення потреб її громадян та захист їх інтересів. Розуміння значущості цих завдань підтвердили студенти групи 262 ПО ЦТ на екзамені з дисципліни «Економіка і організація виробництва».

Екзаменаційна сесія є невід’ємною частиною освітнього процесу, яка виконує важливі освітні та виховні функції. Вона сприяє не лише перевірці та оцінці знань студентів, але й їхньому загальному розвитку як особистостей та майбутніх професіоналів.