Найрідніша людина в світі

розміщено в: Новини | 0

Мама – найдорожча у світі людина. Саме її поради допомагають нам у важких ситуаціях. І додому, де чекає мама, хочеться повертатися завжди. «Мама» – це синонім слова «любов».

14 травня в Україні відзначають День матері. У цей день діти будь-якого віку вітають своїх мам і дарують їм теплі слова та подарунки.

Історія свята бере свій початок у минулому столітті. У 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Дівчина писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом – у 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті – це свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина.

Після Першої світової війни День матері почали відзначати у Швеції, Норвегії та інших країнах. Офіційно в Україні святкують День матері з 1999 року – з моменту підписання відповідного указу тодішнім президентом Леонідом Кучмою. Таке свято існувало й за часів Київської Русі, але вважалося більш релігійним – місяць Діви Марії.

Безумовно, День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Сьогодні ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом!

Вітаємо тих, хто в цей нелегкий час власним серцебиттям перекривав для своїх крихіток звуки вибухів, хто співав колискові, коли за вікном вили сирени. Тих, хто зігрівав маленькі життя своїм світлом і теплом під час повних блекаутів і створював безпеку силою своєї любові у сховищах, в окупації, вдома чи на чужій землі.

Вітаємо мам, які чекають своїх дорослих дітей, що наближають нашу перемогу. Бажаємо кожній дочекатися своїх дітей живими.

Вітаємо мам, які під час великої війни народжують нових українців, щоб наше життя тривало. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! З ДНЕМ МАТЕРІ!