Світла пам’ять герою

розміщено в: Новини | 0

Невимовний біль, страждання і горе переживає наш народ через жорстоку війну з оскаженілим окупантом. Біль від втрат наших мужніх захисників, безневинних дітей і дорослих, розтоптаних доль сотень тисяч сімей, знищених міст і сіл України навічно оселився в наших душах!

Гірко, сумно і боляче, коли йдуть з життя молоді. Щодня кровопролитна війна відбирає життя українців та українок.

Знову гірка втрата, знову прощаємося з молодим Героєм. Боронячи Україну від держави-терориста, під Ізюмом загинув наш учень, військовослужбовець Денис Губанов. Батьки шукали свого сина цілий рік. Тепер йому назавжди – 22 роки.

Денис любив життя і багато хотів встигнути, проте занадто рано ворожа куля обірвала його молоде життя, не давши здійснитись мріям.

Колектив Первомайського індустріально-педагогічного фахового коледжу висловлює співчуття родині, розділяє непоправний біль втрати.

Денис був Героєм, а тепер став небесним янголом України, який, не шкодуючи власного життя, захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Герої не вмирають! Вони живуть у наших серцях та пам`яті, а згодом їхні імена викарбуються в історії України. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!