У добрий час, у світлу путь-дорогу

розміщено в: Новини | 0

28 червня у Первомайському індустріально-педагогічному фаховому коледжі відбулася урочиста зустріч з нагоди вручення документів про освіту випускникам 2024 року.

Для випускників – це рубіж змін, професійної зрілості й незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо.

Уже втретє наш колектив вітає випускників із закінченням коледжу онлайн. На жаль, на долю цих здобувачів освіти випали непрості випробування: через пандемію COVID-19 їм довелося навчатися в умовах карантинних обмежень, здебільшого дистанційно, а у 2022 році життя українців змінила війна, розв’язана російською федерацією. Хтось здобував освіту далеко від дому, хтось у підвалі… Часто без нормального зв’язку, без світла, під звуки вибухів ракет та сирен повітряної тривоги. Війна розлучила друзів, розкидала світом викладачів, відібрала радісний гомін свята, але є те, що їй не під силу. Наша надія на майбутнє, наша віра у перемогу і наша любов до рідної землі завжди буде з нами!

Урочистий захід розпочався з вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя у боротьбі з ворогом за Україну.

Вітаючи здобувачів освіти із закінченням навчання, директор коледжу Себко Дмитро Миколайович наголосив на тому, що для них сьогодні починається незвідана дорога в самостійне життя, та побажав їм успіхів, удачі, стійкості, щасливої долі та віри у майбутнє.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лугова Людмила Іванівна зачитала наказ про випуск і побажала випускникам широкої та світлої дороги у житті, наполегливості в досягненні наміченої мети та ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки і мудрості.

Випускники груп 112 ЦТ та 132 ЦТ отримали дипломи кваліфікованого робітника з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», групи 141 ХТ – з професії «Кухар. Кондитер», групи 262 ПО ЦТ  – дипломи фахового молодшого бакалавра зі спеціальності «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», спеціалізація «Цифрові технології».

Прозвучали також привітання від кураторів випускних груп з побажаннями зберегти в пам’яті студентські роки і міцно стати на ноги. Вони відзначили, що в складний для країни і всіх нас час подолана ще одна важлива сходинка. Під час війни відбувається переоцінка цінностей, пошук нових сенсів життя. На перший план виходять якісні професійні знання, уміння та навички, адже випускникам відбудовувати й розбудовувати Україну – ще кращу, могутню, вільну й незалежну.

Від випускників у відповідь прозвучали слова вдячності наставникам, педагогам, керівництву коледжу за величезний багаж знань, навички і досвід.

Колектив Первомайського індустріально-педагогічного фахового коледжу щиро вітає випускників 2024 року із завершенням навчання. Бажаємо, щоб отримані знання допомагали реалізовувати найсміливіші плани та мрії, досягати омріяних вершин у майбутній професії!

Йдіть впевнено, сміливо долайте всі перешкоди на своїй дорозі, ніколи не звертайте з обраного шляху!

Миру і перемоги нам усім! Слава УКРАЇНІ!