Угода про співпрацю: нові можливості для студентів та педагогів

розміщено в: Новини | 0

Академічна мобільність — це програми та ініціативи, спрямовані на стимулювання переміщення учасників освітнього процесу між різними установами в межах країни або за кордоном для здобуття нового досвіду навчання, культурного обміну та співпраці.

 

Академічна мобільність важлива для студентів і викладачів коледжу, адже вона відкриває можливості отримання доступу до нових культур, ідей та підходів до навчання, що може збагатити освітній досвід; дає можливість розвинути професійні навички, познайомитися з новими людьми, побудувати мережу професійних контактів.

Первомайським індустріально-педагогічним коледжем підписано угоди про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності з Відокремленим структурним підрозділом «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» та Відокремленим структурним підрозділом «Рубіжанський фаховий коледж Державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”».

Академічна мобільність відкриває широкі можливості для особистого і професійного розвитку, сприяє співпраці між учасниками освітнього процесу різних закладів освіти.