Вітаємо з поверненням додому!

розміщено в: Новини | 0

Вітаємо із поверненням з російського полону нашого випускника, захисника «Азовсталі», Андрія Коваленка, який зараз перебуває на реабілітації у шпиталі. Він захищає нашу Батьківщину з 2014 року.

Андрій народився у місті Первомайськ Луганської області. Після закінчення школи у 1994 році вступив до Первомайського індустріально-педагогічного коледжу на навчання за професію «Кухар». У 1997 році Андрій був призваний на строкову службу до лав Національної гвардії України. У складі спецпідрозділу МВС України «Скорпіон» потрапив на кордон із Придністров’ям. Уже тоді він почав розуміти, якою може бути агресія Росії.

Ще з дитинства Андрій уболівав за луганську «Зорю», потім приєднався до фанатського руху ультрас і став його активним учасником. Українських ультрас об’єднує футбол і любов до України, тому не дивно, що коли у 2014 році почалися бойові дії на Донбасі, вони в числі перших відреагували на події.

Прийнявши рішення стати до лав захисників Батьківщини, ніколи не хотів його змінити. І зараз з нетерпінням чекає закінчення реабілітації, щоб знов повернутися до лав захисників нашої країни.

Співробітники та здобувачі освіти коледжу щиро вітають Андрія з поверненням, бажають скорішого одужання та неодмінної ПЕРЕМОГИ!

Андрію, дякуємо тобі. Ти завжди можеш розраховувати на нашу підтримку та допомогу. Ми пишаємося тобою!