З Днем Незалежності України!

размещено в: Виховна робота, Новини | 0

Сьогодні надзвичайний день для нашої Країни – День Незалежності України!

Ось уже 31 рік поспіль у цей день ми можемо гордо сказати, що живемо у вільній, незалежній країні. Це велика радість для народу, який цінує свою історію, свою землю і право на самовизначення. З кожним роком поглиблюється усвідомлення важливості цієї дати для нас та наших нащадків.

За ці роки було багато зроблено, змінено, досягнуто. Саме українці показали світові, як потрібно боротись за свої права і свободу. Незалежність для нас не пустий звук. Це можливість жити, любити, вірити й творити на своїй, рідній землі. Це відчуття дому, де б ми не мандрували і куди б не закинула нас доля. Це надбання багатьох поколінь українців, яке, на жаль, нам і досі доводиться відстоювати зі зброєю в руках.

Вже пів року триває повномасштабне вторгнення росії в Україну. Ми боремось за збереження наших кордонів, за можливість бути українцем. У серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки. Агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, які вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто зараз, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Бережімо незалежність, це наше спільне багатство і гордість.

Ми – сьогодення нашої Держави, її сила і воля!

Важливо, щоб кожен з нас на своєму місці робив все можливе для розвитку України, для перемоги!

Віримо в мирне і заможне майбутнє незалежної країни!

Любимо тебе, рідна Земле!

Міцності нам усім, сили та достатку! Зі святом!