Герої Крут – сучасні паралелі

розміщено в: Виховна робота, Новини | 0

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

106 років тому нечисленне добровольче формування українських патріотів на кілька днів затримало наступ більшовицької армії на Київ. Тоді вони зробили неймовірне – дали відсіч і показали, що червона чума не зможе оволодіти Україною так просто.

Дорогоцінний час, виграний крутянами, показав світові, що відновлена Україна буде боротись. За рік УНР та ЗУНР, як наслідок, об’єдналися та проголосили створення Соборної України. Герої Крут навічно вписали свої імена в історію державотворення і в пам’яті нашій навіки лишись непереможеними. Цей День, незважаючи ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх та нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Сьогодні ми знову зіткнулися із тим самим ворогом, знову українці виборюють право на самостійність, знову молоді хлопці та дівчата кладуть на вівтар жертовності своє життя.

Наш священний обов’язок – віддати шану всім Героям, які стояли і продовжують стояти на варті української державності. Нехай історичні досягнення та приклади національної мужності і єдності надихають нас на нові перемоги заради гідного майбутнього України.

Схилімо в цей день наші голови в глибокій шані перед світлою пам’яттю крутян. Вони завжди залишаться Героями та взірцем палкої любові до Батьківщини.