Ми разом усе подолаємо і переможемо!

розміщено в: Виховна робота, Новини | 0

17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента!

Студенти – це теперішнє країни і її майбутнє!

Студентство – незвичайні люди, які змінюють хід історії! І сьогодні у нашій країні це саме так! 

Студентство завжди було рушієм змін: студенти почали Революцію Гідності, адже саме побиття студентів підняло всю країну; студенти складали кістяк Майдану і навіть у найчорніші часи виходили на мітинги проти будь-якого свавілля! Сьогодні величезна кількість студентів захищає нашу країну на полі бою.

Зараз, напевно, найбільш складний час для всіх нас. Але ми скажемо, що він і найбільш величний! Час, коли твориться наша нова історія!

Українські студенти вкотре довели, що саме вони є тими, хто рухає світом, і великою силою майбутнього! Студенти разом з усім народом України демонструють свою незламність, патріотизм та професіоналізм, толерантність, мудрість і на всіх фронтах захищають нашу країну!

В системі освіти відбулися значні зміни, але студенти продовжують навчатися, кожен в різних умовах, адже розуміють, що знання –  то зброя, якою вони обов’язково переможуть ворога!

Тож нехай це свято об’єднає всю сучасну молодь, яка навчається, заради миру та розвитку, світлого майбутнього та втілення задумів у вільній, незалежній, прогресивній Україні! 

Віримо в перемогу України і її найталановитішу, впевнену у своїх силах і згуртовану молодь, якій під силу подолати будь-які труднощі! Бажаємо всім студентам міцного здоров’я та мирного неба, бути активними, спрямовувати свій життєвий шлях до нових перемог, щастя і добробуту.

Зі святом вас, студенти!